FIS NORDIC JUNIOR & U23 WORLD SKI CHAMPIONSHIPS LIBEREC 2013

20.-27.1.2013 LIBEREC, CZECH REPUBLIC

Pátek 31.10., svátek má Štěpánka
FIS NORDIC JUNIOR & U23 WORLD SKI CHAMPIONSHIPS LIBEREC 2013
FIS NORDIC JUNIOR & U23 WORLD SKI CHAMPIONSHIPS LIBEREC 2013
FIS NORDIC JUNIOR & U23 WORLD SKI CHAMPIONSHIPS LIBEREC 2013
FIS NORDIC JUNIOR & U23 WORLD SKI CHAMPIONSHIPS LIBEREC 2013
Hlavní partneři ČPP GHC Tipsport Partneři Sportinvest Skicomp Alpine Pro Hyundai Babylon Hotel Arena SPORT PARK LIBEREC Hertz ČTK Fotobanka OC Forum Mediální partneři ČT 4 Sport ČRO Radiožurnál Sport.cz Snow

Program

 

Aktualizace k 1. 11. 2012

 

KOMPLETNÍ PROGRAM KE STAŽENÍ

 

 

Neděle, 20. 1. 2013

10:00 – 16:00  oficiální trénink, běh na lyžích, M + Ž (J, U 23*), Vesec

10:00 – 16:00  oficiální trénink, běh na lyžích severská kombinace, M (J), Vesec

  

Pondělí, 21. 1. 2013

10:00 – 12:00  oficiální trénink – skoky HS 100, severská kombinace, M (J), Ještěd

10:00    Sprint (kvalifikace), běh na lyžích, M + Ž (J), Vesec

12:00    Sprint (finále), běh na lyžích, M + Ž (J), Vesec

14:00 – 16:00  oficiální trénink, běh na lyžích, M + Ž (J, U 23), Vesec

14:00 – 16:00  oficiální trénink – běhy, severská kombinace, M (J), Vesec

20:00    Zahajovací ceremoniál, Liberec (nám. Dr. E. Beneše)


Úterý, 22. 1. 2013

10:00  oficiální trénink – skoky HS 100, severská kombinace, M (J), Ještěd

10:00    Sprint (kvalifikace), běh na lyžích, M + Ž (U 23), Vesec

12:00    Sprint (finále), běh na lyžích, M + Ž (U 23), Vesec

13:00   oficiální trénink – HS 100, skoky na lyžích, Ž (J), Ještěd

14:00 16:00   oficiální trénink, běh na lyžích, M + Ž (J, U23), Vesec

14:00 16:00  oficiální trénink, běh na lyžích severská kombinace, M (J), Vesec

17:00    oficiální trénink – HS 100, skoky na lyžích, M (J), Ještěd

20:00    Medailové ceremoniály, Liberec (mezi Domem kultury a OC Forum)


Středa, 23. 1. 2013

09:00     Individual Gundersen, HS 100 Zkušební kolo, severská kombinace, M (J), Ještěd

10:00     Individual Gundersen, HS 100 Závod, severská kombinace, M (J), Ještěd

10:00     5 km volně, běh na lyžích, Ž (J), Vesec

11:30     10 km volně, běh na lyžích, M (J), Vesec

13:00    oficiální trénink, skoky na lyžích, Ž (J), Ještěd

13:45     Individual Gundersen – běh na lyžích 10 km (volně), severská kombinace, M (J), Vesec

14:30 – 16:00  oficiální trénink, běhy na lyžích, M + Ž (J, U 23), Vesec

14:30 – 16:00  oficiální trénink, běh na lyžích severská kombinace, M (J), Vesec

17:00     oficiální trénink – HS 100, skoky na lyžích, M (J), Ještěd

 20:00    Medailové ceremoniály, Liberec (mezi Domem kultury a OC Forum)


Čtvrtek, 24. 1. 2013

09:00   oficiální trénink skoky HS 100, severská kombinace, M (J), Ještěd

10:00    10 km volně, běh na lyžích, Ž (U 23), Vesec

11:30    15 km volně, běh na lyžích, M (U 23), Vesec

12:00     Skoky na lyžích jednotlivci HS 100 zkušební kolo, Ž (J), Ještěd

13:00     Skoky na lyžích jednotlivci HS 100 závod, Ž (J), Ještěd

14:00 16:00  oficiální trénink – běhy na lyžích, severská kombinace M (J), Ještěd

14:00 – 16:00  oficiální trénink, běh na lyžích, M + Ž (J, U23), Vesec

16:45     Skoky jednotlivci HS 100 zkušební kolo, skoky na lyžích, M (J), Ještěd

18:00     Skoky jednotlivci HS 100 závod, skoky na lyžích, M (J), Ještěd

20:00    Medailové ceremoniály, Liberec (mezi Domem kultury a OC Forum)


Pátek, 25. 1. 2013

09:00     Individual Gundersen, HS 100 zkušební kolo, severská kombinace, M (J), Ještěd

10:00     Individual Gundersen, HS 100 závod, severská kombinace, M (J), Ještěd

10:00     Skiatlon 5 km klasicky + 5 km volně, běh na lyžích, Ž (J), Vesec

11:00     Skiatlon 10 km klasicky + 10 km volně, běh na lyžích, M (J), Vesec

13:00    oficiální trénink – skoky na lyžích HS 100, Ž (J), Ještěd

13:45     Individual Gundersen – běh na lyžích 5 km (volně), severská kombinace, M (J), Vesec

14:30 16:00  oficiální trénink, běh na lyžích, M + Ž (J, U 23), Vesec

17:00     oficiální trénink, skoky na lyžích HS 100, M (J), Ještěd

20:00    Medailové ceremoniály, Liberec (mezi Domem kultury a OC Forum)


Sobota, 26. 1. 2013

09:00      Týmový Gundersen, skoky na lyžích HS 100 zkušební kolo, severská kombinace, M (J), Ještěd

10:00      Týmový Gundersen, skoky na lyžích HS 100 závod, severská kombinace, M (J), Ještěd

10:00      Skiatlon 7,5 km klasicky + 7,5 km volně, běh na lyžích, Ž (U 23), Vesec

11:30      Skiatlon 15 km klasicky + 15 km volně, běh na lyžích, M (U 23), Vesec

12:00      Skoky na lyžích HS 100 (týmy) zkušební kolo, Ž (J), Ještěd

13:00      Skoky na lyžích HS 100 (týmy) závod, Ž (J), Ještěd

13:45      Týmový Gundersen, běh na lyžích 4 x 5 km volně, severská kombinace, M (J), Vesec

15:00 – 16:30  oficiální trénink, běh na lyžích, M + Ž (J, U23), Vesec

16:45     Skoky na lyžích HS 100 (týmy),  zkušební kolo, M (J), Ještěd

18:00     Skoky na lyžích HS 100 (týmy),  závod, M (J), Ještěd

20:00    Medailové ceremoniály, Liberec (mezi Domem kultury a OC Forum)

  

Neděle, 27. 1. 2013

10:00     Štafeta 4 x 3,3 km (klasicky/volně), běh na lyžích, Ž (J), Vesec

11:00     Štafeta 4 x 5 km (klasicky/volně), běh na lyžích, M (J), Vesec

12: 30     Medailový/závěrečný ceremoniál, Vesec - závěrečný ceremoniál začne přibližně 30 minut po skončení posledního závodu

 


Vysvětlivky:

M* = muži

Ž* = ženy

J* = kategorie juniorů

U 23* = kategorie do 23 let